HAKKIMIZDA

2002 yılında kurulan firmamız metal fittings sektörünün değişen ve gelişen pazarına öncülük etmiş olup kısa bir zaman içerisinde yenilikçi ve teknolojik adımlarıyla uluslararası arenada kalitesini ve farklılığını kanıtlamıştır.

Sektöründeki beklentileri göz önünde bulundurarak, kalite standartlarını en üst seviyeye çıkarmak adına 2009 yılında ISO belgesi almış olup dünya standartlarına uygun kalite yönetimi uygulayarak büyümeye devam eden kurumumuz 3000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızla aylık 3.000.000 adet üretim yapabilecek iş gücü ve teknik ekipmana sahip firmamız 20 mm’den 75 mm’ye kadar her çeşit fittings, oynar baş ve vana kapak takımı üretimi yapmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

Vizyonumuz doğrultusunda gelişen teknolojileri kullanarak müşteri beklentilerini karşılayabilen, kolay kullanılabilen ve güvenilir ürünler geliştirip, üretiyoruz. Hammaddeden üretime, üretimden satış sonrasına kadar her aşamada kaliteye ve “sıfır sorun” anlayışına bağlı olarak hareket ediyoruz. Firmamız bünyesinde kaliteden ödün vermemek adına yönetimden üretime kadar bütün personel ve idari kadromuz düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. Üretim, pazarlama ve satış sonrasında karşılaşılabilecek sorunlarla ilgili fizibilite çalışmaları yapılmakta ve ortaya çıkabilecek sorunlar önceden belirlenerek çözüm üretilmektedir. Geçmişten bugüne uzanan ticari ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden, her biri konusunda uzman kadromuzla, iş ortağımız olarak gördüğümüz değerli müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve hep birlikte aynı geminin içinde, ülkemiz için çalışmak temel prensibimizdir.